Punk Day- E!E | Vision Days | !V.V.Ú.

14.6.2024 pátek

V předprodeji: 290 Kč
Na místě:
350 Kč
Děti do 140 cm zdarma
*omezená kapacita, využijte předprodeje.

16:00 Otevření areálu
17:30 !V.V.Ú.19:00 E!E
20:30 Vision Days

Na Sladovce
GPS: 49.7762792N, 14.6992233E
🗺️ Navigovat
🅿️ Parkoviště 1
🅿️ Parkoviště 2

Popis akce
Punkoví veteráni E!E rozpoutají bouři s každým riffem a slovem. Jejich hudba, ovlivněná legendami jako The Clash a Sex Pistols, je manifestem proti všednosti, kritikou společnosti a oslavou svobody. S energií, která přetrvává dekády, přinášejí E!E na scénu autentický punk-rock plný sarkasmu a nezkrotného ducha.

Vision Days jsou synonymem pro dynamický punk s ostrými melodiemi a texty, které vybízejí k přemýšlení. Své poselství zasazují do chytlavých skladeb, které zůstávají v hlavě a srdci. Jejich vystoupení jsou explozí energie, kde každá píseň je revolucí.

!V.V.Ú. je kapela, která překračuje hranice tradičního punku, kombinuje tvrdé kytarové riffy s ostrými, provokativními texty. Jsou hlasem generace, která odmítá mlčet, s hudbou, jež je stejně silná a nekompromisní jako jejich poselství. Každé jejich vystoupení je nepředvídatelným dobrodružstvím plným vášně a autenticity.

Tyto legendy vystoupí v idylickém prostředí Letního parketu Na Sladovce v Benešově u Prahy, a to 14. června 2024.

AREÁL
Letní parket Na Sladovce, situovaný v areálu koupadel v Benešově, má bohatou historii. Hlavní budova tohoto letního areálu vznikla v 30. letech a v roce 2021 prošla komplexní rekonstrukcí, při které byl zachován původní architektonický styl.

V roce 2022 byla v zadní části pozemku vytvořena nová část nazvaná Letní parket, která respektuje historii místa. Kulturní dění ve městě hrálo klíčovou roli v původní výstavbě a nový Letní parket navazuje na tuto tradici. Jeho kapacita dosahuje maximálně 600 návštěvníků, nabízí přes 300 míst k sezení a na rozdíl od festivalových koncertů zde můžete zažít oblíbenou kapelu v příjemném prostředí, kde si užijete jejich vystoupení naplno.