EVA VARGO

6.6.2024 čtvrtek

V předprodeji: 190 Kč
Na místě:
250 Kč
Děti do 140 cm zdarma
*omezená kapacita, využijte předprodeje.

18:00 Otevření areálu
19:00 Eva VARGO

Na Sladovce
GPS: 49.7762792N, 14.6992233E
🗺️ Navigovat
🅿️ Parkoviště 1
🅿️ Parkoviště 2

Eva Vargo pochází ze severočeského Litvínova. Eva je všestranně založená umělkyně, zpěvačka a písničkářka, textařka a cestovatelka s vášní pro poznávání různých kulturních tradic. Život ji během studií zavál až do severoindického Ladaku, kam se od té doby stále vrací.
Na akustických koncertech vystupuje sama nebo v doprovodu Kamila Hoffstettera. Zároveň je také zpěvačkou a kytaristkou v kapele Eva Vargo Super Group, kde ji doplňují ostřílení muzikanti Josh Stewart, Vojta Douda a Jarmut Gabriel.
Okamžitě vás zaujme barva jejího hlasu a pěvecký projev, který se opírá o citlivý kytarový doprovod. Její hudba kombinuje více žánrů, zejména pak folk, blues, country a reggae. Pomyslnou třešničku na dortu představují české i anglické texty, které zasahují mnoho témat a zavedou vás hlouběji, než byste čekali.
Její hudba budí emoce a promlouvá k nitru. Rozhodně událost, kterou si nechcete nechat ujít.

AREÁL
Letní parket Na Sladovce, situovaný v areálu koupadel v Benešově, má bohatou historii. Hlavní budova tohoto letního areálu vznikla v 30. letech a v roce 2021 prošla komplexní rekonstrukcí, při které byl zachován původní architektonický styl.

V roce 2022 byla v zadní části pozemku vytvořena nová část nazvaná Letní parket, která respektuje historii místa. Kulturní dění ve městě hrálo klíčovou roli v původní výstavbě a nový Letní parket navazuje na tuto tradici. Jeho kapacita dosahuje maximálně 600 návštěvníků, nabízí přes 300 míst k sezení a na rozdíl od festivalových koncertů zde můžete zažít oblíbenou kapelu v příjemném prostředí, kde si užijete jejich vystoupení naplno.